Vrasja e mafiozit grek, Alket Rizai flet nga burgu: Erdhi policia dhe më pyeti, por…

Ekzekutimi mafioz i një prej emrave më të lakuar të botës së krimit në Greqi, bëri bujë në mediat e shtetit helen por edhe ato shqiptare. Vasilis Stefanakos ka humbur jetën mbrëmjen e së mërkurës, kur është qëlluar në makinën e tij në lagjen “Hajdari” të Athinës me 15 plumba.

Lajmi u përhap me shpejtësi, pasi ai njihej si organizatori i arratisjeve të Alket Rizait. Ky i fundit në një intervistë ekskluzive për “Gazetën Shqiptare” ka treguar lidhjen me Vasilis Stefanakos.: Per me shume vazhdo duke klikuar rekl amen me poshte shiko videon e plote:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *